Total Focus Workshop & 90 dagen Challenge to Change [speciaal aanbod]

Tuesday, Mar 10, 2020 at 1:00 PM to Tuesday, Mar 17, 2020 at 5:00 PM CET

Koningsteen, Oxdonkstraat 168, Kapelle-op-den-bos, Oost-Vlaanderen, 1880, Belgium

Register Now

Registration

Sale ended

Total Focus Workshop incl 90 dagen Challenge [speciaal aanbod] Partial Approval - €490.00

Kort, pittig en krachtig! Deze workshop, verspreid over 2 halve dagen, is volledig gericht op ACTIE, ACTIE die noodzakelijk is om dat buitengewone leven vol succes en geluk te bekomen! In deze workshop met 4 modules, worden de deelnemers getrakteerd op een ervaring die hen MEER zal laten doen in een kortere periode, dan ze ooit voor mogelijk hielden. Prijs omvat de 8 uur workshop, een 90 dagen 'Challenge to Change' met 4 uur online opvolgingsessies, het handboek en 'drinks & finger food'. (Normale prijs: € 990)

Enter your discount code

  • Subtotal (excluding fees and discounts)
  • Fee
  • Total amount

Tuesday, Mar 10, 2020 at 1:00 PM to Tuesday, Mar 17, 2020 at 5:00 PM CET

Koningsteen, Oxdonkstraat 168, Kapelle-op-den-bos, Oost-Vlaanderen, 1880, Belgium.

Kort, pittig en krachtig! Deze workshop, verspreid over 2 halve dagen, is volledig gericht op ACTIE, ACTIE die noodzakelijk is om dat buitengewone leven vol succes en geluk te bekomen!

Wat mag je verwachten?

1. HELDERHEID – Je zal helderheid bekomen omtrent je persoonlijke en professionele doelen en dromen via een oprechte en eerlijke zelf analyse.

2. FOCUS – Je zal focus in jouw leven krijgen zodat je datgene kan bereiken dat je voordien niet voor mogelijk hield. Je zal een gestructureerde dagdagelijkse planning maken zodat je gefocust kan blijven en elke dag doelgericht actie onderneemt.

3. EMPOWERMENT – Je zal Emotional Management vaardigheden ontwikkelen die je zullen helpen om de vele uitdagingen in het leven het hoofd te kunnen bieden, ongeacht de omstandigheden! En nog belangrijker, je zal de kracht krijgen om te winnen!

4. MINDSET – Je zal Mind Mastery vaardigheden ontwikkelen om de controle terug te winnen over jouw brein, om jezelf te herprogrammeren en te transformeren en om ‘boven de massa’ te kunnen denken!

5. VEERKRACHT – Je zal uitgenodigd worden voor een 90 dagen ‘Challenge to Change’ waarin je zal uitgedaagd worden om gedurende 90 dagen jouw doelen, plannen en nieuwe vaardigheden in werking te zetten. Je zal uitgedaagd worden om effectief te veranderen en de ACTIE te nemen die noodzakelijk is voor succes en geluk!

Het Total Focus traject is een proces, het is geen evenement. Het Total Focus traject is zodanig ontworpen dat het jouw volle potentieel zal vrij maken, dat groter is dan je nu op heden kan begrijpen. In deze workshop met 4 modules, worden de deelnemers getrakteerd op een ervaring die hen MEER zal laten doen in een kortere periode, dan ze ooit voor mogelijk hielden.

Duizenden deelnemers hebben reeds wereldwijd dit Total Focus traject afgelegd: van werknemers bij grote bedrijven tot kleine ondernemingen, zelfstandigen, overheidsdiensten en particulieren waaronder zelfs tieners. Deelnemers vinden het traject inspirerend en in vele gevallen, een beslissend punt in hun leven!

Het Total Focus traject werd ontwikkeld door Life in Balance Seminars: een organisatie die reeds meer dan 30 jaar werkt rond zelfontwikkeling. Het materiaal en de tools die worden aangereikt zijn ontwikkeld in samenspraak met psychologen. Ellen volgde een opleiding bij deze organisatie en is als ‘YB12 coach’ gemachtigd om dit traject onder licentie aan te bieden.

Indien geen van de data van de aangeboden trajecten voor jou passen, stuur me dan gewoon een mailtje (hello@ellenvereecken.com). Als je tijdig jouw mail stuurt dan kan je de bonus prijs verkrijgen voor een eerstvolgende datum die past! 

Programma:

DAG 1 - 10 maart

12:30 - 13:00: Verwelkoming

13:00 - 17:00: Module 1 - Zelf Analyse en Module 2 - Doelen stellen & Actie Planning

17:00: Afsluiting

Let op: zorg dat je in de week wat tijd vrij houdt voor het verder afwerken van je zelf analyse oefeningen, doelen en plannen. Reken op een half uurtje per dag.

DAG 2 - 17 maart

12:30 - 13:00: Verwelkoming

13:00 - 17:00: Module 3 - Mind Mastery en Module 4 - Emotional Management + uitleg over de 90 dagen ‘Challenge to Change’

17:00: Afsluiting

Ellen Vereecken

Ellen Vereecken is een Performance & Happiness Booster en biedt individuele of groepstrajecten aan aan ondernemers die hun succes en geluk duurzaam willen BOOSTEN! Ellen kan terugkijken op een succesvolle carrière in Finance als Controlling & Reporting Manager en Audit Senior Manager. Ellen begon na een serie van persoonlijke strubbelingen te investeren in haar eigen persoonlijke groei. Ze vergrootte haar bewustzijn via verschillende trainingen en coaching, wat uiteindelijk resulteerde in het stopzetten van haar Finance carrière. Ze doet nu eindelijk datgene dat haar passioneert. Ze helpt ondernemers om volledig in hun kracht en potentieel te gaan staan, zowel professioneel als privé, zodat ze een buitengewoon leven vol succes en geluk kunnen leiden!

Contact the Organizer